Haberin Foto Galerisi

AK Parti Sinop 2. Sıra Milletvekili Adayı Ayhan Ergün Gerze’de halkla buluştu. Esnafları tek tek dolaşan Ergün, 24 Haziran Genel Seçimleri için vatandaştan oy istedi.

 

Esnaf gezisine Ergün’ün yanı sıra, Ak Parti Gerze İlçe Başkanı Vahdettin Özdemir, Ak Parti Sinop İl Gençlik Kolları Başkanı Doğan Can Al, Gerze Belediyesi Meclis Üyeleri Mustafa Doruk ile Mustafa Çelik ve ilçemiz müteahhitlerinden Ümit Akça ile Cihan Ekici katıldı.

 

Halkla samimi bir şekilde sohbet eden ve özellikle yaşlılara büyük hürmet gösteren Milletvekili Adayı Ergün, “bizim referansımız Ayancık’tır. Üç dönem boyunca orada gerçekleştirdiğimiz çalışmalar, gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır. Ayancık Belediye Başkanı’yken Ayancık için çalışıyorduk. Şimdi Allah izin verirse tüm Sinop için aynı istek ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Öğle saatlerinde Bulvar'dan başlayan gezi, Taksim Meydanı ve Garaj Mevkii'nde devam ederken, öğle namazının ardından da Atatürk Caddesi, Osman Pamukoğlu Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı'ndaki esnaflar ziyaret edildi. Buralarda bulunan halkla sohbet eden Ergün, vatandaşın dertlerini dinleyerek çözülmesi yönünde İlçe Başkanı Özdemir'e talimatlar verdi.