Haberin Foto Galerisi

Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş Gerze’yi ziyaret etti. Esnafları ziyaret eden Maviş, kurum müdürleriyle bir araya geldi; partililerle buluştu.

 

Maviş’in yanı sıra Sinop İl Başkanı Ali Çöpçü, Gerze İlçe Başkanı Tahsin Bayrak, Sinop İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Burma ve Gerzeli İş Adamı Hüseyin Yüksek de ziyaret programına katıldı. Gerze Şoförler Odası, Gerze İl Özel İdare Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gerze Halk Eğitim Merkezi, Gerze Meslek Yüksekokulu ve Gerze Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden milletvekili ve partililer esnaf ve vatandaşlarla da görüşerek sorunlarını dinledi.

 

 

İlçe Başkanlığı’nda bir araya geldiler

Ziyaretlerin ardından, Ak Parti Gerze İlçe Teşkilatı’nın yeni yerini gezen Maviş, böylesine güzel bir parti teşkilatı kurdukları için parti yönetimine teşekkür etti. Parti binasında ana kademe üyeleri, gençlik kolları ve kadın kolları üyeleriyle bir araya gelen Maviş, Türkiye gündemindeki konular hakkında bir konuşma yaptı. Türkiye’nin her geçen gün daha iyiye gittiğini belirten Maviş, partililer tarafından bahsedilen sorunlarla ilgilendi.